Telesprzedaż

39 Views Comment Off

Telesprzedaż – pracuj i zarabiaj w domu

Zamiast pracy w biurze coraz więcej Polaków decyduje się na pracę w zaciszu własnego domu i zdalne wykonywanie zleceń. Jakie zajęcia możemy wykonywać na odległość?

Jedną z najpopularniejszych możliwości zawodowych jest telesprzedaż, która polega na obsłudze klienta oraz prowadzeniu rozmów telefonicznych w celu przedstawienia lub sprzedania danej usługi klientom.

Praca ma wiele zalet. Jedną z nich jest fakt, że możemy zarobić pieniądze bez wychodzenia z domu. Jedyne czego potrzebujemy, żeby prowadzić telesprzedaż jest dostęp do internetu oraz telefon komórkowy. Dzięki temu, że nieustannie kontaktujemy się z klientami, mamy ponadto okazję ćwiczyć nasze umiejętności interpersonalne oraz handlowe. Czy jest to jednak zajęcie, które będzie odpowiednie dla wszystkich?

Z badań wynika, że w pracy telemarketera najlepiej odnajdują się ludzie młodzi, ambitni, którzy są odporni na stres i pracę pod presją czasu. Telesprzedaż wymaga bowiem dużej determinacji i umiejętności negocjacji. W końcu liczy się ilość kontraktów, które uda się nam pozyskać dla firmy.

Telesprzedaż
1 vote, 3.00 avg. rating (70% score)

About the author

Nasza sonda:

Czy reklama wielkoformatowa jest skuteczna i warta swojej ceny?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Kontakt:
Emailbartek1023[malpa]tlen.pl
Tel(025) 381 25 97
MiastoZielona Góra
Kategorie
Menu: