Segregatory firmowe

47 Views Comment Off

Dla wielu osób segregator to nic innego, jak po prostu element wyposażenia biura. Bo i rzeczywiście, bez segregatorów nie da się w biurze utrzymać porządku w papierach. Warto jednak wiedzieć, że segregatory firmowe mogą pełnić jednocześnie jeszcze jedną ważną funkcję. A mowa tu o funkcji reklamowej.
Taki segregator to doskonała wizytówka firmy. I nie chodzi tylko o to, że utrzymując porządek w dokumentach tworzy wizerunek firmy zadbanej, uporządkowanej. Taki segregator to również element identyfikacji wizualnej, która tworzy pozytywny wizerunek firmy w oczach klientów, partnerów czy kontrahentów. Wystarczy stworzyć odpowiedni projekt graficzny. Resztę pracy wykona już sam segregator, który będzie przewijał się przez ręce różnych osób, między innymi jako „opakowanie” oferty Twojej firmy, materiałów informacyjnych czy próbek produktów.
Jeśli myślisz o segregatorach dla swojej firmy – pomyśl o takim ich rodzaju, który stanie się nie tylko elementem użytkowym, ale również wspierającym reklamę marki.

Segregatory firmowe
1 vote, 2.00 avg. rating (60% score)

About the author

Nasza sonda:

Czy reklama wielkoformatowa jest skuteczna i warta swojej ceny?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Kontakt:
Emailbartek1023[malpa]tlen.pl
Tel(025) 381 25 97
MiastoZielona Góra
Kategorie
Menu: