Kasetony reklamowe

103 Views Comment Off

Odpowiednie podświetlenie reklamy jest bardzo ważną kwestią. W końcu nawet najbardziej chwytliwe hasło nie będzie spełniać swoich funkcji, jeśli nikt nie będzie mógł go przeczytać.

W pogoni za czytelnością reklamy nie wolno jednak zapominać o estetyce. Źle dobrane spektrum oświetlenia, bądź niekorzystne umieszczenie lamp może jedynie pogorszyć efekt. Dlatego kasetony reklamowe mają zwykle dyskretne podświetlenie lampami led. Ten rodzaj iluminacji sprawdza się szczególnie dobrze, w kasetonach w których zachodzi duży kontrast pomiędzy literami, a tłem dla tekstu. Daje to efekt jarzących się liter, które praktycznie wiszą w powietrzu. Bardzo ciężko przeoczyć podobną reklamę. Sprawia ona pozytywne wrażenie estetyczne i dodatkowo głęboko zapada w pamięć, gdyż nie jest widokiem spotykanym codziennie na ulicach miast.

Oświetlenie reklamy zewnętrznej jest krytyczną kwestią, o której nikt nie powinien zapominać. Dlatego większość firm produkujących kasetony reklamowe traktuje je jako integralną część produktu.

Kasetony reklamowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

About the author

Nasza sonda:

Czy reklama wielkoformatowa jest skuteczna i warta swojej ceny?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Kontakt:
Emailbartek1023[malpa]tlen.pl
Tel(025) 381 25 97
MiastoZielona Góra
Kategorie
Menu: